ROZWODY

ROZWODY

Sprawy rozwodowe należą do szczególnie delikatnych, dlatego też w naszej Kancelarii Adwokackiej Adrian Król do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić mu pełną i profesjonalną obsługę w tym niejednokrotnie bardzo stresującym okresie.

  • Nasza Kancelaria zapewnia Państwu fachowe wsparcie prawne w kompleksowym prowadzeniu spraw rozwodowych oraz o separację. Zajmujemy się między innymi:
  •  - udzielaniem porad prawnych dotyczących rozwodów i separacji oraz spraw powiązanych z nimi,
  •  - sporządzaniem pozwów rozwodowych zarówno z orzekaniem o winie, jak i również bez orzekania o winie,
  •  - reprezentowaniem naszych klientów w procesach sądowych,
  •  - uczestniczeniem w mediacjach i innych czynnościach dotyczących rozwodu.

 

Każdy z naszych Klientów otrzymuje rzetelne i pełne informacje dotyczące swojego procesu rozwodowego, co pomaga nam wspólnie w podjęciu optymalnych decyzji w kierowaniu sprawy tak, aby uzyskać jej korzystny wynik dla Klienta. Na każdym z etapów sprawy doradzamy naszym Klientom takie rozwiązania, które pozwalają również na uniknięcie strat finansowych oraz nadmiernego stresu, dlatego też rozwiedzenie się przy pomocy prawnej naszej Kancelarii Adwokackiej będzie dla Państwa łatwiejsze do przejścia.

Zapewniamy naszym Klientom wsparcie w zakresie ustalenia alimentów oraz kontaktów z dzieckiem, w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, ustalenia lub zaprzeczenia ojcostwa, również w zakresie podziału majątku dorobkowego, dlatego też mogą u nas Państwo otrzymać pełną obsługę – począwszy od przygotowania pozwu rozwodowego aż do wszelkiego rodzaju szczegółów dotyczących konsekwencji rozwodu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w procesach rozwodowych zarówno z orzekaniem o winie, jak i również bez orzekania o winie. Nasi adwokaci są stale do Państwa dyspozycji, gdy chodzi o rozwody – Łódź jest miastem, gdzie znajduje się nasza Kancelaria, ale również możemy reprezentować Państwa w sądach w innych miejscowościach. Udzielamy także porad prawnych przez internet. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.