KANCELARIA

ADWOKAT ADRIAN KRÓL

Adwokat Adrian Król złożył egzamin adwokacki i jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i obronił pracę magisterską w Katedrze Prawa Cywilnego z wynikiem bardzo dobrym.

Nieprzerwanie od 2003r. zajmuje się zawodowo prawem, pracując w sądach oraz świadcząc pomoc prawną w kancelariach. Jako adwokat posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i rodzinnego. Adwokat Adrian Król od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się także w sprawach karnych, w których występuje jako obrońca oskarżonych lub pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych i prywatnych. W ramach swojej praktyki zajmuje się ponadto prowadzeniem postępowań odszkodowawczych i dochodzeniem należności.

Adwokat Adrian Król ukończył studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorem publikacji naukowych z zakresu prawa cywilnego oraz administracyjnego. Prowadzi również zajęcia dydaktyczne i szkolenia o tematyce cywilnoprawnej. Doradza zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.