Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Król

KANCELARIA


Adwokat Adrian Król

Adwokat Adrian Król złożył egzamin adwokacki i jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Ukończył  Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i obronił pracę magisterską w Katedrze Prawa Cywilnego z wynikiem bardzo dobrym.

Nieprzerwanie od 2003 r. zajmuje się zawodowo prawem pracując w sądach oraz świadcząc pomoc prawną w kancelariach. Jako adwokat posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i rodzinnego. Adwokat Adrian Król od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się także w sprawach karnych, w których występuje jako obrońca oskarżonych lub pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych i prywatnych. W ramach swojej praktyki zajmuje się ponadto prowadzeniem postępowań odszkodowawczych i dochodzeniem należności.

Adwokat Adrian Król ukończył studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorem publikacji naukowych z zakresu prawa cywilnego oraz administracyjnego. Prowadzi również  zajęcia dydaktyczne i szkolenia o tematyce cywilnoprawnej. Doradza zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.


KONTAKT

KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Adrian Król

Adwokat Adrian Król
tel.: +48 604 802 169
akrol@kroladwokat.pl


90-448 Łódź, ul. Żwirki 1C lok. 4
kancelaria@kroladwokat.pl


orologi replica orologi repliche
replicas reloj relojes replicas
replicas de relojes replicas reloj replicas relojes replica de relojes